Пребарување
Филтри
Затвори
Пакетот содржи: Букварот на Биби, Тетратки А5 формат по сопствен избор Х3 Тетратки А4 формат по сопствен избор Х2 Тефтерче Биби Тефтерче Боби
643,00 ден
499,00 ден
449,10 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Боенката на Биби

Комбинација од прирачник за правилно добивање и користење на боите и место каде децата може да ја изразат својата креативност и да ги бојат своите омилени карактери од „Сказните на Биби“.

200,00 ден 180,00 ден

Моите први 100 зборчиња

Весела картонска сликовница наменета за најмалите дечиња преку која ќе се запознаат и ќе ги научат првите поими од опкружувањето. 24 страници, димензија 19.5x19.5 см.

360,00 ден 324,00 ден

Пакет 1

Пакетот содржи: Читанката на Биби, Тетратки А5 формат по избор х3 Тефтерче Биби Тефтерче Боби Блок за цртање бр.2 (20листа)

299,00 ден 269,10 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор