Пребарување
Филтри
Затвори

Коментари за производот за Хартиени чинии

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Product can be reviewed only after purchasing it
*
*
Лош
Одлично
Постоечки осврти
СУПЕР за славење дома
Супер се тањирчињата исто како чашките мама е ослободена од чинии за миење :)
Каролина | 02.5.2020 11:20
Дали овој осврт беше корисен? Да Не (0/0)
Претплати се на нашиот електронски информатор