Пребарување
Филтри
Затвори
72 страници исполнети со многу забава.
Достапност: Нема на залиха
Датум на испорака: 3-5 дена
200,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
Постоечки осврти
Многу мал формат на тетратката
Бевме разочарани од големината на форматот на активностите. Очекувавме да биде барем А4 формат, сметаме дека е навистина несоодветно за тетратка со активности да биде така мал форматот.
Од: Marijana | Датум: 03.4.2020 13:27
Дали овој осврт беше корисен? Да Не (1/0)
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

КНИГА НА ЗНАЕЊА

Другарчиња, со „Книга на знаења“ ќе се забавуваме и ќе научиме многу нови работи - Местоположба на нештата околу нас: Што е горе, а што долу? Што е лево, а што денсно? Што е блиску, а што далеку? Што е под, над, во и помеѓу... - Споредба на нештата: Што е помало, а што поголемо? Што е високо, а што ниско? Што е долго, а што кратко? - Ќе дознаеме и многу работи за светот околу нас, за човечкото тело, за годишните времиња, месеците во годината, за природата, растенијата и животните... Јееј!

590,00 ден

Боенката на Биби

Комбинација од прирачник за правилно добивање и користење на боите и место каде децата може да ја изразат својата креативност и да ги бојат своите омилени карактери од „Сказните на Биби“.

200,00 ден

Активности со броеви од 1 до 10

24 страници исполнети со активности со броевите од 1 до 10

190,00 ден

Карти МЕМОРИЈА

48 карти со 24-те ликови од „Светот на Биби“. Забава за цело семејство! Јееј!

200,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор