Пребарување
Филтри
Затвори

Ја учиме азбуката со Биби и Боби

*
1800,00 ден

Сподели:

Онлајн-школа - „Ја учиме азбуката со Биби и Боби“

Прв час: 26 октомври
Последен час: 30 ноември 
Вкупен број на часови: 16
Временски период на еден час: 30 до 40 минути
Наставата ќе се одвива трипати неделно (понеделник, среда и петок)
Возраст за која е предвидена наставата: од 4 до 8 години

Понудени се неколку термини и во една група ќе може да има максимум 10 учесници за подобар ефект на наставата. Часовите ќе траат од 30 до 40 минути и потребно е учесниците да имаат пристап до интернет-конекција и наставата да ја следат преку десктоп-компјутер, лаптоп или мобилен телефон кој ја поддржува апликацијата „Зум“.

При пријавувањето задолжително оставете валидна е-адреса. Во делот на Персонализирана порака напишете го името на детето што ќе ја посетува наставата. На истата е-адреса на која ќе го пријавите ќе добиете и линк за приклучување на наставата.

Дополнително, за подобро следење на наставата, треба да бидете приклучени 10 минути порано и за време на наставата децата да бидат сами, доколку дозволуваат условите. Доколку им е потребна техничка асистенција, секогаш да имаат на располагање возрасна личност, родител/старател кој би им помогнал.

Часовите за време на летната школа ќе се одржуваат двонасочно, односно, ќе има интеракција со наставникот и учениците. 

За сите дополнителни информации ви стоиме на располагање на оваа е-адреса: info@svetotnabibi.mk

Онлајн-школа - „Ја учиме азбуката со Биби и Боби“

Прв час: 26 октомври
Последен час: 30 ноември 
Вкупен број на часови: 16
Временски период на еден час: 30 до 40 минути
Наставата ќе се одвива трипати неделно (понеделник, среда и петок)
Возраст за која е предвидена наставата: од 4 до 8 години

Понудени се неколку термини и во една група ќе може да има максимум 10 учесници за подобар ефект на наставата. Часовите ќе траат од 30 до 40 минути и потребно е учесниците да имаат пристап до интернет-конекција и наставата да ја следат преку десктоп-компјутер, лаптоп или мобилен телефон кој ја поддржува апликацијата „Зум“.

При пријавувањето задолжително оставете валидна е-адреса. Во делот на Персонализирана порака напишете го името на детето што ќе ја посетува наставата. На истата е-адреса на која ќе го пријавите ќе добиете и линк за приклучување на наставата.

Дополнително, за подобро следење на наставата, треба да бидете приклучени 10 минути порано и за време на наставата децата да бидат сами, доколку дозволуваат условите. Доколку им е потребна техничка асистенција, секогаш да имаат на располагање возрасна личност, родител/старател кој би им помогнал.

Часовите за време на летната школа ќе се одржуваат двонасочно, односно, ќе има интеракција со наставникот и учениците. 

За сите дополнителни информации ви стоиме на располагање на оваа е-адреса: info@svetotnabibi.mk

Напишете сопствен осврт
  • Product can be reviewed only after purchasing it
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Картонска сликовница: Азбука

Весела, картонска сликовница наменета за најмалите дечиња преку која ќе се запознаат со буквите од азбуката и ќе ги научат првите поими.

200,00 ден

Постер: Азбуката на Биби

Б2 формат (50см ширина x 70 см висина)

250,00 ден

Кадифена кукла - Зази

Ако сакате да го израдувате вашето дете или да подарите убав подарок за роденден, ви предлагаме вашиот избор да бидe куклата со ликот на Биби. Кадифените кукли од „Светот на Биби“ се први македонски кукли во сериско производство.

330,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор