Пребарување
Филтри
Затвори

Маица - „Зазулчиња“

За жал, овој производ не е повеќе достапен.

Достапност: Изберете го потребниот атрибут (и)
*
*
490,00 ден
349,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Product can be reviewed only after purchasing it
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
Постоечки осврти
Одлични
Супер е маичката. Кај мене нема никаков проблем. Перено на 30с, од обратна страна, дури и во сушара се поминати. нема никаков проблем.
Од: Игнатија Арсова | Датум: 02.6.2020 20:06
Дали овој осврт беше корисен? Да Не (0/0)
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Книга на знаења

Другарчиња, со „Книга на знаења“ ќе се забавуваме и ќе научиме многу нови работи - Местоположба на нештата околу нас: Што е горе, а што долу? Што е лево, а што денсно? Што е блиску, а што далеку? Што е под, над, во и помеѓу... - Споредба на нештата: Што е помало, а што поголемо? Што е високо, а што ниско? Што е долго, а што кратко? - Ќе дознаеме и многу работи за светот околу нас, за човечкото тело, за годишните времиња, месеците во годината, за природата, растенијата и животните... Јееј!

590,00 ден

Боенката на Зази

Обој ги зазулчињата и дај им моќ

150,00 ден

Тетратка за почетно пишување - „Пишувај со Биби!“

Тетратка за почетно пишување е со мотото „Пишувај со Биби!“. Во тетратката можат да се пишуваат печатни и ракописни букви.

50,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор