Пребарување
Филтри
Затвори

Роденденски пакет 3

За жал, овој производ не е повеќе достапен.

Пакетот ги содржи следниве сликовници: „Чудовиштето од охридското езеро“, „Непослушното јајце“, „Биби, Боби и змејот“ и „Скриената долина“
720,00 ден
440,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Product can be reviewed only after purchasing it
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Маица Биби - "Јееј!"

Детска бела маица.

490,00 ден 349,00 ден

Кадифена кукла - Даро

Ако сакате да го израдувате вашето дете или да подарите убав подарок за роденден, ви предлагаме вашиот избор да бидe куклата со ликот на Биби. Кадифените кукли од „Светот на Биби“ се први македонски кукли во сериско производство.

450,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор