Пребарување
Филтри
Затвори
Книга со активности наменета за деца од второ одделение
220,00 ден
176,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Product can be reviewed only after purchasing it
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Игра на знаења (вклучени карти со активности 2)

Првата македонска фамилијарна „Игра на знаења“ од „Светот на Биби“ е одлична можност за оттргнување на децата од екраните, за радост на сите во семејство, меѓу другарите и пријателите. Со вклучени карти со активности 2.

890,00 ден 801,00 ден

Бибиверзум 1

Активности наменети за деца од прво одделение

220,00 ден 176,00 ден

Бибиверзум 3

Книга со активности наменета за деца од трето одделение

220,00 ден 176,00 ден

Бибиверзум 4

Книга со активности наменета за деца од четврто одделение

220,00 ден 176,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор