Пребарување
Филтри
Затвори
Ексклузивни производи

Блузон 2023 (тегет)

690,00 ден 586,00 ден

Боби 2024

Ако сакате да го израдувате вашето дете или да подарите убав подарок за роденден, ви предлагаме вашиот избор да бидe играчка со ликот на Боби. Кадифените кукли од „Светот на Биби“ се први македонски кукли во сериско производство. Висина: 18см; Ширина: 10см

650,00 ден 552,50 ден

Биби 2024 (кадифена кукла)

Ако сакате да го израдувате вашето дете или да подарите убав подарок за роденден, ви предлагаме вашиот избор да бидe играчка со ликот на Биби. Кадифените кукли од „Светот на Биби“ се први македонски кукли во сериско производство. Висина: 18см; Ширина: 10см

650,00 ден 552,50 ден

Албум „Светот на Биби“

Албум за самолепливи сликички „Светот на Биби“. 48 страници - 190 сликички

139,00 ден 118,15 ден

Сликички „Светот на Биби“

Една кесичка „Светот на Биби“ содржи 5 сликички

29,00 ден

Бибот албум

Бибот албумот претставува место каде што се лепат дел од сликичките кои се содржат во Бибот кесичката. Албумот има три дела за лепење (Азбука, сложувалка и ликови од „Светот на Биби“)

49,00 ден 41,65 ден

Бибот кесичка

Една бибот кесичка содржи една играчка роботче и 5 стикери.

59,00 ден 49,00 ден

Алка - Светот на Биби

Едно кесенце содржи една алка и еден приврезок

79,00 ден

Погоди што (мини игри)

Мини карти за фанки забава.

120,00 ден

Меморија (мини игри)

Мини игри за фанки забава.

120,00 ден

Каде е Жижи? (мини игри)

Мини игри за фанки забава.

120,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор