Пребарување
Филтри
Затвори
Бибот албумот претставува место каде што се лепат дел од сликичките кои се содржат во Бибот кесичката. Албумот има три дела за лепење (Азбука, сложувалка и ликови од „Светот на Биби“)
Достапност: На залиха
49,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Ознаки за производ
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Бибот кесичка

Една бибот кесичка содржи една играчка роботче и 5 стикери.

59,00 ден 49,00 ден

Сликички „Светот на Биби“

Една кесичка „Светот на Биби“ содржи 5 сликички

29,00 ден

Кој прв?

"Кој прв?" е одлична игра за подобрување на фокусот, брзината на реакција и вниманието на играчите. Играта се состои од 55 картички, секоја картичка има 8 симболи на неа, било кои две картички имаат точно еден симбол кој е ист на двете картички. Идејата е да се пронајде истиот симбол меѓу две картички. Играта се состои од неколку различни начини на игра, но во сите игри играчите треба да го пронајдат истиот симбол на своите картички, и тоа што побрзо. Играта е наменета за сите возрасти и може да играат до четири играчи во еден момент. Забавата е загарантирана!

390,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор