Пребарување
Филтри
Затвори
Димензии: 25 x 22 см
Достапност: Нема на залиха
890,00 ден

Сподели:

*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Боенката на Биби

Комбинација од прирачник за правилно добивање и користење на боите и место каде децата може да ја изразат својата креативност и да ги бојат своите омилени карактери од „Сказните на Биби“.

200,00 ден

Ранец: Биби

Димензии: 25 x 22 см

890,00 ден

БЕКУТАН-Влажни марамчиња 1/24

Влажните марамчиња содржат хидратантен лосион со екстракт од камилица кој ја штити кожата од појава на иритации, го смирува црвенилото и го оневозможува неговото понатамошно ширење. На површината на кожата оставаат тенок заштитен слој кој ја негува и ја одржува кожата чиста и здрава. Имаат неутрална pH вредност и не содржат алкохол. Дерматолошки тестирани.

49,00 ден

Ранец: Зази

Димензии: 25 x 22 см

890,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор