Пребарување
Филтри
Затвори
*
390,00 ден
351,00 ден

Сподели:

*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Блок 3 (10 листови)

32,00 ден 28,80 ден

Пишуванка „Светот на Биби“

Специјално припремена пишуванка наменета да се олесни процесот на учење преку примери од зборчиња кои децата веќе ги знаат од содржините на „Светот на Биби“. Нашата сезнајка им дава можност на дечињата заедно да ги пишуваат зборовите во почетокот, но потоа ги осамостојува тоа да го прават и сами.

150,00 ден 135,00 ден

Ранец: Боби

Димензии: 25 x 22 см

890,00 ден

Блок 3 (20 листови)

62,00 ден 55,80 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор