Пребарување
Филтри
Затвори
Откријте ги тајните на планетата Заз
Достапност: На залиха
Датум на испорака: 3-5 дена
180,00 ден
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Книга на знаења

Другарчиња, со „Книга на знаења“ ќе се забавуваме и ќе научиме многу нови работи - Местоположба на нештата околу нас: Што е горе, а што долу? Што е лево, а што денсно? Што е блиску, а што далеку? Што е под, над, во и помеѓу... - Споредба на нештата: Што е помало, а што поголемо? Што е високо, а што ниско? Што е долго, а што кратко? - Ќе дознаеме и многу работи за светот околу нас, за човечкото тело, за годишните времиња, месеците во годината, за природата, растенијата и животните... Јееј!

590,00 ден 450,00 ден

Боенката на Зази

Обој ги зазулчињата и дај им моќ

150,00 ден

Моите омилени места

Книга за најубавите места во Македонија + планер за патување

690,00 ден 500,00 ден

Весели активности

72 страници исполнети со многу забава.

200,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор