Пребарување
Филтри
Затвори
6 (шест) уникатни картички со различни активности наменети за баба. Овие картички се прекрасен начин за прославување на љубовта кон баба и креирање на вредни спомени. Димензии на картичките: 15см x 15см
Достапност: На залиха
99,00 ден
84,15 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

За мама

6 уникатни картички со различни активности наменети за мама. Овие картички се прекрасен начин за прославување на љубовта кон мајката и креирање на вредни спомени. Димензии на картичките: 15см x 15см

99,00 ден 84,15 ден

За тета

6 (шест) уникатни картички со различни активности наменети за тета. Овие картички се прекрасен начин за прославување на љубовта кон тета и креирање на вредни спомени. Димензии на картичките: 15см x 15см

99,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор