Пребарување
Филтри
Затвори
Оваа весела книга со активности ќе го исполни времето на децата со радост и магија
Достапност: На залиха
200,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Сликички „Светот на Биби“

Една кесичка „Светот на Биби“ содржи 5 сликички

29,00 ден

Боенката на Биби

Комбинација од прирачник за правилно добивање и користење на боите и место каде децата може да ја изразат својата креативност и да ги бојат своите омилени карактери од „Сказните на Биби“.

200,00 ден

Мајстор за снежни лудории

Прекрасна, волшебна, снежна авантура на Биби, Боби и еден неверојатен, фантастичен, односно снешкастичен - снешко! А зошто е толку снешкастичен, ќе откриете читајќи ја оваа сказна.

200,00 ден

Најнеобичен ден - на Биби роденден

Тој ден беше сe` само не обичен... ќе прашате зошто? Или можеби веќе знаете? Хе-хе, така е, денот беше најнеобичен затоа што на Биби ѝ беше роденден! А кога на Биби ѝ е роденден, се случуваат најнеобични нешта...

200,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор