Пребарување
Филтри
Затвори

Блузон 2023 (жолт)

За жал, овој производ не е повеќе достапен.

Достапност: Изберете го потребниот атрибут (и)
*
690,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Шампон и пенливо 2во1 300мл - Биби

Идеалана комбинација на два производи за нега и хигиена на детската кожа и коса во еден чекор.

179,00 ден

Блузон 2023 (тегет)

690,00 ден 586,00 ден

Ранец: Биби

Димензии: 25 x 22 см

890,00 ден

Биби - Кадифена кукла (18см)

Ако сакате да го израдувате вашето дете или да подарите убав подарок за роденден, ви предлагаме вашиот избор да бидe играчка со ликот на хероината Биби. Кадифените кукли од „Светот на Биби“ се први македонски кукли во сериско производство.

590,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор