Пребарување
Филтри
Затвори
Види како
Подреди по
Приказ по страна

Бибот албум

Бибот албумот претставува место каде што се лепат дел од сликичките кои се содржат во Бибот кесичката. Албумот има три дела за лепење (Азбука, сложувалка и ликови од „Светот на Биби“)

49,00 ден

Волшебниот календар

Волшебниот календар е совршена алатка која ќе му помогне на вашето дете да ги научи деновите во неделата, месеците, датумите и бројките, годишните времиња... Преку овој интерактивен календар со магнети ќе го запознаете детето со концептот за времето, ќе го научите како се користи календар, кога му е роденден или кога има некој празник.

650,00 ден

Друштвена игра ШТО СУМ ЈАС?

Нова друштвена игра со ултрамегаспецијални очила на кои се става картичка, па треба да се поставуваат многу креативни прашања за да се дојде до точниот одговор! Јееј! 🥳 Загарантирана забава како за децата, така и за возрасните! Јипи рипи!

690,00 ден

Друштвена игра: ИГРА НА ЗНАЕЊЕ

Првата македонска фамилијарна „Игра на знаења“ од „Светот на Биби“ во ново издание по СУПЕР ЦЕНА. Одлична можност за оттргнување на децата од екраните, за радост на сите во семејство, меѓу другарите и пријателите.

690,00 ден

Каде е Жижи? (мини игри)

Мини игри за фанки забава.

120,00 ден

Filter by:

Clear All
Минимум: 0,00 ден Максимум: 2450,00 ден
ден0 ден2450
  • Дизајн 1
  • Дизајн 2
  • Дизајн 3
  • Дизајн 4
  • Дизајн 5
  • Дизајн 6
Претплати се на нашиот електронски информатор