Пребарување
Филтри
Затвори
Види како
Подреди по
Приказ по страна

Пакет 1

- Книга „Моите омилени места“ + картички Меморија ; - Постер „Карта на Македонија“; - Бибот кесичка

449,00 ден

Пакет 2

- Кадифена кукла Даро; Постер „Диносауруси“; Сликовница по избор „Непослушното јајце“ или „Враќање во оазата на диносаурусите“

799,00 ден

Пакет 3

- Друштвена игра „Што сум јас?“; Учиме англиски јазик со Нина и Биби; Активности за распуст

899,00 ден

Пакет 4

- Ранец „Зина“; Тетоважа; Бибот кесичка и една кесичка сликички „Светот на Биби“

999,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор