Пребарување
Филтри
Затвори

Купи 2 сказни, добиј 1 гратис

За жал, овој производ не е повеќе достапен.

Купи 2 сказни, добиј 1 гратис. Во перосонализирана порака пишете ни кои сказни сакате да ги купите
360,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Product can be reviewed only after purchasing it
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Новогодишен пакет 2 (2021)

Новогодишниот пакет содржи: Новогодишна кутија; сложувалка; календар; новогодишна сликовница, новогодишна шолја, честитка со стикери, балон и 2 тефтерчиња. Испораката на новогодишните пакетчиња ќе започне на 13 декември 2021

690,00 ден

Новогодишен пакет 3 (2021)

Новогодишниот пакет содржи: Новогодишна кутија; сложувалка; календар; новогодишна сликовница, новогодишна боенка, новогодишни стикери и балон. Испораката на новогодишните пакетчиња ќе започне на 13 декември 2021

590,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор