Пребарување
Филтри
Затвори
Плати 2 сказни, добиј 1 гратис. Во персонализирана порака пишете ни кои сказни сакате да ги купите
400,00 ден

Сподели:

*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Бонтон за деца (правила за добро однесување)

Со оваа книга ќе научиме бонтон, односно правила за добро однесување.

350,00 ден 297,50 ден

Биботманија

Плати 2 биботи, добиј еден бибот ГРАТИС. Сет од 3 биботи по цена од 98 денари.

98,00 ден

Боенката на Биби

Комбинација од прирачник за правилно добивање и користење на боите и место каде децата може да ја изразат својата креативност и да ги бојат своите омилени карактери од „Сказните на Биби“.

200,00 ден 170,00 ден

Пишуванка „Светот на Биби“

Специјално припремена пишуванка наменета да се олесни процесот на учење преку примери од зборчиња кои децата веќе ги знаат од содржините на „Светот на Биби“. Нашата сезнајка им дава можност на дечињата заедно да ги пишуваат зборовите во почетокот, но потоа ги осамостојува тоа да го прават и сами.

190,00 ден 161,50 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор