Пребарување
Филтри
Затвори
Детска бела маица.
Достапност: Изберете го потребниот атрибут (и)
Датум на испорака: 3-5 дена
*
490,00 ден
349,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Product can be reviewed only after purchasing it
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
Постоечки осврти
Супер маичка
Бројчето одговараше на возраста, квалитетна изработка на апликација на маичката
Од: Каролина | Датум: 21.8.2019 16:41
Дали овој осврт беше корисен? Да Не (1/0)
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Кадифена кукла - Биби

Ако сакате да го израдувате вашето дете или да подарите убав подарок за роденден, ви предлагаме вашиот избор да бидe куклата со ликот на Биби.  Кадифените кукли од „Светот на Биби“ се први македонски кукли во сериско производство.

690,00 ден

Тетратка за почетно пишување - „Пишувај со Биби!“

Тетратка за почетно пишување е со мотото „Пишувај со Биби!“. Во тетратката можат да се пишуваат печатни и ракописни букви.

50,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор