Пребарување
Филтри
Затвори
Достапност: Изберете го потребниот атрибут (и)
*
*
490,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Product can be reviewed only after purchasing it
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
Постоечки осврти
Апликацијата ја нема со неколку перења
После 2-3 перења штампата е уништена, маичката е супер, испораката супер ама апликацијата ја нема.
Од: Filip | Датум: 17.5.2020 16:35
Дали овој осврт беше корисен? Да Не (0/1)
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Меморија (карти)

48 карти со 24-те ликови од „Светот на Биби“. Забава за цело семејство! Јееј!

200,00 ден

Боенката на Зази

Обој ги зазулчињата и дај им моќ

150,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор