Пребарување
Филтри
Затвори
48 карти со 24-те ликови од „Светот на Биби“. Забава за цело семејство! Јееј!
Достапност: Нема на залиха
Датум на испорака: 3-5 дена
200,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Product can be reviewed only after purchasing it
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Карти со активности 2

60 карти со активности.

200,00 ден

Весели активности

72 страници исполнети со многу забава.

200,00 ден

Игра на знаења (вклучени карти со активности 2)

Првата македонска фамилијарна „Игра на знаења“ од „Светот на Биби“ е одлична можност за оттргнување на децата од екраните, за радост на сите во семејство, меѓу другарите и пријателите. Со вклучени карти со активности 2.

890,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор