Пребарување
Филтри
Затвори
Состав: Кадифена кукла (Зази, Зина, Зик, Зуф или Зули); Подароци од планетата Заз; Новогодишна бајка; Картонска капа „Светот на Биби“; Картонска маска (очила) „Светот на Биби“; Балон „Светот на Биби“; Пакетче со сликички за албум „Светот на Биби“ Празнични активности; Кутија „Подарено со љубов“
*
790,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Новогодишно пакетче 2

Состав: Кадифена кукла (Снешко Гого, Бети Јети, Филимена, Даро, Мики, Жижи, Леона или Лео); Мајстор за снежни лудории; Новогодишна бајка; Картонска капа „Светот на Биби“; Картонска маска (очила) „Светот на Биби“; Балон „Светот на Биби“; Пакетче со сликички за албум „Светот на Биби“; Празнични активности; Кутија „Подарено со љубов“

990,00 ден

Сликички „Светот на Биби“

Една кесичка „Светот на Биби“ содржи 5 сликички

29,00 ден

Албум „Светот на Биби“

Албум за самолепливи сликички „Светот на Биби“. 48 страници - 190 сликички

150,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор