Пребарување
Филтри
Затвори
Достапност: На залиха
150,00 ден
135,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Боенката на Биби

Комбинација од прирачник за правилно добивање и користење на боите и место каде децата може да ја изразат својата креативност и да ги бојат своите омилени карактери од „Сказните на Биби“.

200,00 ден 180,00 ден

Боенката на Зази

Обој ги зазулчињата и дај им моќ

150,00 ден 135,00 ден

Честитка: Украси ја елката

Новогодишна честитка + стикери. Украси ја елката и испрати ја на твоите пријатели. Испорака од 14 декември

100,00 ден 90,00 ден

Забавни активности

60 страници исполнети со забава. Возраст: 3+

180,00 ден 162,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор