Пребарување
Филтри
Затвори
Пакетот содржи: - Книга на знаења - Пишуванка - Активност со броеви - Карти „Лошата вештерка“
750,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Product can be reviewed only after purchasing it
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Кадифена кукла - Зази

Ако сакате да го израдувате вашето дете или да подарите убав подарок за роденден, ви предлагаме вашиот избор да бидe куклата со ликот на Биби. Кадифените кукли од „Светот на Биби“ се први македонски кукли во сериско производство.

330,00 ден

Весели активности

72 страници исполнети со многу забава.

200,00 ден

Пакет: 0 - 2 години

Сет од 4 картонски сликовници . - Азбука - Броеви - Диви животни - Питоми животни

650,00 ден

Пакет: 3-4 години

Пакетот содржи: - Најпродаваната сликовница за 2019 во Македонија, Светот на Биби од А до Ш - Боенката на Биби - Боенката на Зази - Карти „Меморија“

700,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор