Пребарување
Филтри
Затвори
Тетоважи со ликовите од „Светот на Биби“. Димензија на тетоважа: 5x5 см.
*
19,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Картонска сликовница : БИБИ И БОБИ НА ЗАБОЛЕКАР

Одењето на заболекар секогаш е „интересно“ искуство за децата. Често кај нив може да се појават емоции на страв. Од „Книгата на емоции“ дознајте како нашите јунаци Биби и Боби го надминуваат ова чувство. Предлог-активност: Зборувајте со децата за редовното одење на заболекар преку искуството на Боби и Биби.

290,00 ден

Моите омилени места (Книга + Карти меморија)

Специјално издание на книгата „Моите омилени места“ кое доаѓа заедно со картите меморија со омилените места на Биби во Македонија

290,00 ден

Можам да читам! Во градината на Биби и Боби

„Можам да читам!“ е серијал на книги за деца кои почнуваат да читаат. Има 4 различни нивоа на читање и без разлика на кое ниво е вашето дете, во овој серијал ќе пронајде совршена книга за себе.

49,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор