Пребарување
Филтри
Затвори
„Бинго со букви“ е возбудлива фамилијарна игра со која децата можат да ја научат азбуката бидејќи секоја буква е претставена со слика.
Достапност: На залиха
490,00 ден
441,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Сликички „Светот на Биби“

Една кесичка „Светот на Биби“ содржи 5 сликички

29,00 ден

Букварот на Биби

Буквар за учење на печатните и ракописните букви. Број на страници: 140

390,00 ден 351,00 ден

Блок 3 (10 листови)

32,00 ден 28,80 ден

Детски бандани

Рок за достава: 7 до 10 дена

199,00 ден 179,10 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор