Пребарување
Филтри
Затвори
Запознај го Даро! Едиција од картонски книги наменети за нашите најмали обожаватели.
Достапност: На залиха
250,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Сликички „Светот на Биби“

Една кесичка „Светот на Биби“ содржи 5 сликички

29,00 ден

Биби (картонска сликовница)

Запознај ја Биби! Картонска едиција со ликовите од „Светот на Биби“ за најмалите наши обожаватели.

250,00 ден

Тетоважи (сет)

Сет од 10 тетовази. Димензија на тетоважа 5 x 5см

190,00 ден 114,00 ден

Зази - Кадифена кукла

Ако сакате да го израдувате вашето дете или да подарите убав подарок за роденден, ви предлагаме вашиот избор да бидe играчка со ликот на Зази. Кадифените кукли од „Светот на Биби“ се први македонски кукли во сериско производство.

490,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор