Пребарување
Филтри
Затвори
Запознај го Лео! Едиција од картонски книги наменети за нашите најмали обожаватели.
250,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

сликовница: ЛАВОТ ШТО НЕ САКАШЕ ДА БИДЕ КРАЛ

Животните во шумата се во потрага по некого: „Каде е неговото величество? Сте го виделе ли некаде?“ - мрморат додека талкаат по шумата. „Кого ли го бараат?“ - се прашуваат Биби и Боби и се придружуваат во потрагата по најнеобичниот крал на животните што постои. Зошто и како - ќе откриете во оваа сказна.

200,00 ден

Биби - Картонска сликовница

Запознај ја Биби! Картонска едиција со ликовите од „Светот на Биби“ за најмалите наши обожаватели.

250,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор