Пребарување
Филтри
Затвори
Сет од 10 роденденски картонски чинии
Достапност: Изберете го потребниот атрибут (и)
*
100,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
Постоечки осврти
СУПЕР за славење дома
Супер се тањирчињата исто како чашките мама е ослободена од чинии за миење :)
Од: Каролина | Датум: 02.5.2020 11:20
Дали овој осврт беше корисен? Да Не (1/1)
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Кадифена кукла ЗАЗИ

Ако сакате да го израдувате вашето дете или да подарите убав подарок за роденден, ви предлагаме вашиот избор да бидe играчка со ликот на Зази. Кадифените кукли од „Светот на Биби“ се први македонски кукли во сериско производство.

390,00 ден

БОНТОН ЗА ДЕЦА (Правила за добро однесување)

Со оваа книга ќе научиме бонтон, односно правила за добро однесување.

350,00 ден

Кадифена кукла ДАРО

Ако сакате да го израдувате вашето дете или да подарите убав подарок за роденден, ви предлагаме вашиот избор да бидe играчка со ликот на Даро. Кадифените кукли од „Светот на Биби“ се први македонски кукли во сериско производство.

550,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор