Пребарување
Филтри
Затвори

Карти со активности 2

За жал, овој производ не е повеќе достапен.

60 карти со активности.
Достапност: Нема на залиха
Датум на испорака: 3-5 дена
200,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Product can be reviewed only after purchasing it
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Меморија (карти)

48 карти со 24-те ликови од „Светот на Биби“. Забава за цело семејство! Јееј!

200,00 ден 160,00 ден

Весели активности

72 страници исполнети со многу забава.

200,00 ден 160,00 ден

Карти со активности 3

Нови 60 карти со активности за вашата омилена фамилијарна и друштвена игра - „Игра на знаења“

200,00 ден 160,00 ден

Боенката на Биби

Комбинација од прирачник за правилно добивање и користење на боите и место каде децата може да ја изразат својата креативност и да ги бојат своите омилени карактери од „Сказните на Биби“.

150,00 ден 120,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор