Пребарување
Филтри
Затвори
На часовите преку игри, на интересен, креативен и забавен начин, ќе ги подготвиме децата за почеток на прво одделение. Заедно со Биби и Боби ќе учиме содржини кои се од голема важност за предзнаењата што треба да ги стекнат децата пред почетокот на првото одделение. Содржините што ќе се изучуваат се по предметите: македонски јазик, математика, природа и општество, уметност и музика.
1500,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Претплати се на нашиот електронски информатор