Пребарување
Филтри
Затвори
Овој курс ќе им овозможи на децата да се запознаат со пишувањето на буквите и читањето. Програмата е предвидено да трае 8 часа и ќе се одржува два пати неделно. Програмата е наменета за деца над 5 години. За повеќе информации пишете ни на edukacija@svetotnabibi.mk. Пред да уплатите пополнете ја формата подолу, нашиот тим ќе ве контактира за почетокот на наставата и термините.
1600,00 ден

Сподели:

.
.
Напишете сопствен осврт
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Ја учиме азбуката

Онлајн-курс преку кој децата се запознаваат со буквите од македонската азбука. Програмата е наменета за деца од 4 до 8 години.

1300,00 ден

Пишуванка „Светот на Биби“

Специјално припремена пишуванка наменета да се олесни процесот на учење преку примери од зборчиња кои децата веќе ги знаат од содржините на „Светот на Биби“. Нашата сезнајка им дава можност на дечињата заедно да ги пишуваат зборовите во почетокот, но потоа ги осамостојува тоа да го прават и сами.

190,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор