Пребарување
Филтри
Затвори
Весела картонска сликовница наменета за најмалите дечиња преку која ќе се запознаат и ќе ги научат првите поими од опкружувањето. 24 страници, димензија 19.5x19.5 см.
Достапност: На залиха
360,00 ден

Сподели:

*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Биби - кадифена кукла

690,00 ден 552,00 ден

Картонска сликовница: Зеленчук

Весела, картонска сликовница наменета за најмалите дечиња преку која ќе ги научат првите поими.

200,00 ден

Биби, Боби и куќичката од чоколадо

Возбудлива прошетка на Биби и Боби во шумата. Нашите другарчиња ќе нѐ научат да бидеме внимателни, да си помагаме кога е потребно, но и да бидеме умерени. Никогаш не земајте го она што не е ваше без да прашате - вели Биби. Тоа може да ви донесе непријатности како на Боби. Во сликовницата се вклучени и голем број интересни активности.

200,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор