Пребарување
Филтри
Затвори
Новогодишниот пакет содржи: Новогодишна кутија; сложувалка; календар; новогодишна сликовница, новогодишна боенка, балон и 2 тефтерчиња. Испораката на новогодишните пакетчиња ќе започне на 13 декември 2021
490,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Product can be reviewed only after purchasing it
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Боенката на Биби

Комбинација од прирачник за правилно добивање и користење на боите и место каде децата може да ја изразат својата креативност и да ги бојат своите омилени карактери од „Сказните на Биби“.

150,00 ден

Новогодишен пакет 2 (2021)

Новогодишниот пакет содржи: Новогодишна кутија; сложувалка; календар; новогодишна сликовница, новогодишна шолја, честитка со стикери, балон и 2 тефтерчиња. Испораката на новогодишните пакетчиња ќе започне на 13 декември 2021

690,00 ден

Новогодишни стикери

Новогодишни стикери со ликовите од „Светот на Биби“

180,00 ден

Стикери „Светот на Биби“

Стикери со ликовите од „Светот на Биби“

180,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор