Пребарување
Филтри
Затвори
Состав: Кадифена кукла (Биби или Боби); Биби и Боби во Снешковград (сликовница со тврд повез); Новогодишна бајка; Картонска капа „Светот на Биби“; Картонска маска (очила) „Светот на Биби“; Балон „Светот на Биби“; Пакетче со сликички за албум „Светот на Биби“; Свирче; Кутија „Подарено со љубов“
*
1290,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Игра на знаења

Првата македонска фамилијарна „Игра на знаења“ од „Светот на Биби“ во ново издание по СУПЕР ЦЕНА. Одлична можност за оттргнување на децата од екраните, за радост на сите во семејство, меѓу другарите и пријателите.

690,00 ден

Зимски активности

Оваа весела книга со активности ќе го исполни времето на децата со радост и магија

200,00 ден

Новогодишно пакетче 2

Состав: Кадифена кукла (Снешко Гого, Бети Јети, Филимена, Даро, Мики, Жижи, Леона или Лео); Мајстор за снежни лудории; Новогодишна бајка; Картонска капа „Светот на Биби“; Картонска маска (очила) „Светот на Биби“; Балон „Светот на Биби“; Пакетче со сликички за албум „Светот на Биби“; Празнични активности; Кутија „Подарено со љубов“

990,00 ден

Боенката на Биби

Комбинација од прирачник за правилно добивање и користење на боите и место каде децата може да ја изразат својата креативност и да ги бојат своите омилени карактери од „Сказните на Биби“.

200,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор