Пребарување
Филтри
Затвори
Онлајн-курс преку кој децата се запознаваат со буквите од македонската азбука. Програмата е наменета за деца од 4 до 8 години.
1300,00 ден

Сподели:

.
.
Напишете сопствен осврт
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Учиме да читаме и пишуваме

Овој курс ќе им овозможи на децата да се запознаат со пишувањето на буквите и читањето. Програмата е предвидено да трае 8 часа и ќе се одржува два пати неделно. Програмата е наменета за деца над 5 години. За повеќе информации пишете ни на edukacija@svetotnabibi.mk. Пред да уплатите пополнете ја формата подолу, нашиот тим ќе ве контактира за почетокот на наставата и термините.

1600,00 ден

Вовед во математика 1

Онлајн-курс преку кој децата се запознаваат со математиката. Програмата трае 8 часа и се одржува два пати неделно. Програмата е наменета за деца од 4 до 8 години. За повеќе информации пишете ни на edukacija@svetotnabibi.mk. Пред да уплатите пополнете ја формата подолу, нашиот тим ќе ве контактира за почетокот на наставата и термините.

1600,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор