Пребарување
Филтри
Затвори
Керамичка шолја 200 мл со ликовите на Биби, Боби и Фи
250,00 ден

Сподели:

Напишете сопствен осврт
  • Product can be reviewed only after purchasing it
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Роботчето Р1

Што е тоа? Дали навистина Боби направи роботче!? Јипирипи! Со помош на Зина, Зази и Биби, роботчето Р1 оживува и почнува да прави неверојатни работи. Тоа не само што ја претвори гаражата на Боби во суперопремена лабораторија, туку отвара и - портал! Портал што ќе ги однесе Биби, Боби. Зази и Зина... Каде? Ќе прочитате во оваа книга...

180,00 ден

Боенката на Биби

Комбинација од прирачник за правилно добивање и користење на боите и место каде децата може да ја изразат својата креативност и да ги бојат своите омилени карактери од „Сказните на Биби“.

150,00 ден

Шолја: Биби, Боби и Даро

Керамичка шолја 200мл со ликовите на Биби, Боби и Даро.

250,00 ден

Шолја: Зази, Зина и маче

Керамичка шолја 200 мл со Зази, Зина и мачето

250,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор