Пребарување
Филтри
Затвори
*
790,00 ден
711,00 ден

Сподели:

*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Навлака за перница (бела)

Димензии: 40см x 40см

350,00 ден 315,00 ден

Маица - Боби и Лео

490,00 ден 441,00 ден

Хеланки (Биби)

350,00 ден 315,00 ден

Биби - кадифена кукла

Ако сакате да го израдувате вашето дете или да подарите убав подарок за роденден, ви предлагаме вашиот избор да бидe играчка со ликот на хероината Биби. Кадифените кукли од „Светот на Биби“ се први македонски кукли во сериско производство.

690,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор