Пребарување
Филтри
Затвори
Достапност: На залиха
690,00 ден
552,00 ден

Сподели:

Спецификации на производот
Attribute name Attribute value
Димензии Д: 10 cm x Ш: 15 cm x В: 25 cm
Тежина 70 g
*
*
*
Спецификации на производот
Attribute name Attribute value
Димензии Д: 10 cm x Ш: 15 cm x В: 25 cm
Тежина 70 g
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Биби - кадифена кукла

690,00 ден 552,00 ден

Зази - кадифена кукла

360,00 ден 288,00 ден

Зина - кадифена кукла

Ако сакате да го израдувате вашето дете или да подарите убав подарок за роденден, ви предлагаме вашиот избор да бидe играчка со ликот на Зина. Кадифените кукли од „Светот на Биби“ се први македонски кукли во сериско производство.

360,00 ден 288,00 ден

Даро - кадифена кукла

490,00 ден 392,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор