Пребарување
Филтри
Затвори
Види како
Подреди по
Приказ по страна

Бибот кутија

Бибот кутијата содржи 50 бибот кесички

2950,00 ден 2450,00 ден

Карти ЛОШАТА ВЕШТЕРКА

Шпилот има 31 карта. Картите им се делат на сите играчи (играат минимум 2). Ако играчот добие 2 исти карти, ги трга настрана. Потоа почнува извлекувањето - тој што седи од левата страна на играчот кој има најмногу карти му влече една карта, потоа следниот влече од него итн. Ако со картата што ја извлекол направи пар, ги остава настрана. Играта трае додека на еден играч не му остане картата Вештерка и тој се прогласува за Вештерка. Му следува казна која е однапред договорена (на пр., да си нацрта точка, или нешто друго, на носот, челото, лицето...)

200,00 ден 170,00 ден

Карти со активности 4

Нови 60 активности за друштвената игра „Игра на знаења“

200,00 ден 170,00 ден

Алка - Светот на Биби

Едно кесенце содржи една алка и еден приврезок

79,00 ден

Новогодишни стикери

Новогодишни стикери со ликовите од „Светот на Биби“

180,00 ден

Filter by:

Clear All
Минимум: 19,00 ден Максимум: 2450,00 ден
ден19 ден2450
  • Дизајн 1
  • Дизајн 2
  • Дизајн 3
  • Дизајн 4
  • Дизајн 5
  • Дизајн 6
Претплати се на нашиот електронски информатор