Пребарување
Филтри
Затвори
Достапност: На залиха
490,00 ден
392,00 ден

Сподели:

*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Даро - кадифена кукла

490,00 ден 392,00 ден

Зина - кадифена кукла

Ако сакате да го израдувате вашето дете или да подарите убав подарок за роденден, ви предлагаме вашиот избор да бидe играчка со ликот на Зина. Кадифените кукли од „Светот на Биби“ се први македонски кукли во сериско производство.

360,00 ден 288,00 ден

Зази - кадифена кукла

360,00 ден 288,00 ден

Биби - кадифена кукла

690,00 ден 552,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор