Пребарување
Филтри
Затвори
Ако сакате да го израдувате вашето дете или да подарите убав подарок за роденден, ви предлагаме вашиот избор да бидe куклата со ликот на Биби. Кадифените кукли од „Светот на Биби“ се први македонски кукли во сериско производство.
360,00 ден
288,00 ден

Сподели:

*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Зик - кадифена кукла

360,00 ден 288,00 ден

Зули - кадифена кукла

360,00 ден 288,00 ден

Зази - кадифена кукла

360,00 ден 288,00 ден

Зина - кадифена кукла

Ако сакате да го израдувате вашето дете или да подарите убав подарок за роденден, ви предлагаме вашиот избор да бидe играчка со ликот на Зина. Кадифените кукли од „Светот на Биби“ се први македонски кукли во сериско производство.

360,00 ден 288,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор