Пребарување
Филтри
Затвори
Онлајн-курс преку кој децата заедно со Биби и Боби ќе се запознаат со уметноста. Децата ќе го развијат интересот за ликовното творење и примена на техниките за цртање, сликање и моделирање. Програмата трае 8 часа и се одржува два пати неделно. Програмата е наменета за деца од 4 до 8 години. За повеќе информации пишете ни на edukacija@svetotnabibi.mk. Пред да уплатите пополнете ја формата подолу, нашиот тим ќе ве контактира за почетокот на наставата и термините.
1600,00 ден

Сподели:

.
.
Напишете сопствен осврт
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Претплати се на нашиот електронски информатор