Пребарување
Филтри
Затвори
Волшебниот календар е совршена алатка која ќе му помогне на вашето дете да ги научи деновите во неделата, месеците, датумите и бројките, годишните времиња... Преку овој интерактивен календар со магнети ќе го запознаете детето со концептот за времето, ќе го научите како се користи календар, кога му е роденден или кога има некој празник.
Достапност: На залиха
650,00 ден

Сподели:

*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Сликички „Светот на Биби“

Една кесичка „Светот на Биби“ содржи 5 сликички

29,00 ден

Бибот кесичка

Една бибот кесичка содржи една играчка роботче и 5 стикери.

59,00 ден 49,00 ден

Очилата на бувот Илин

Другарчиња, се изгубија очилата на бувот Илин! Како сега ќе ги чита приказните за добра ноќ? Расте немирот во Волшебната шума: животните се уморни и ненаспани. Биби и Боби се обидуваат да помогнат, но... можеби планот на мрзливецот е решението?

200,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор