Пребарување
Филтри
Затвори
Мини игри за фанки забава.
Достапност: На залиха
120,00 ден

Сподели:

ПРАВИЛА ЗА ИГРАЊЕ:
1. Картите се мешаат и се ставаат со лицето надолу за да не се гледаат.
2. Играчот превртува една карта, а потоа друга за да најде пар. Ако сликите се совпаднат, ги трга картите настрана. 1 пар е 1 поен.
4. Играта завршува кога ќе се најдат сите парови, а играчот со најмногу поени победува.

ПРАВИЛА ЗА ИГРАЊЕ:
1. Картите се мешаат и се ставаат со лицето надолу за да не се гледаат.
2. Играчот превртува една карта, а потоа друга за да најде пар. Ако сликите се совпаднат, ги трга картите настрана. 1 пар е 1 поен.
4. Играта завршува кога ќе се најдат сите парови, а играчот со најмногу поени победува.

Напишете сопствен осврт
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија

Сликички „Светот на Биби“

Една кесичка „Светот на Биби“ содржи 5 сликички

29,00 ден

Погоди што (мини игри)

Мини карти за фанки забава.

120,00 ден

Каде е Жижи? (мини игри)

Мини игри за фанки забава.

120,00 ден
Претплати се на нашиот електронски информатор