Пребарување
Филтри
Затвори
Види како
Подреди по
Приказ по страна

Зимска онлајн-школа „Бибиверзум“

За време на зимскиот распуст организираме зимска онлајн-школа „Бибиверзум“. Наставата започнува на 11 јануари (понеделник) и ќе трае до 29 јануари (петок). Во тој период ќе се одржат вкупно 9 часа, секој понеделник, среда и петок. Предвидено е во тие 9 часа децата да се запознаат со нашата едукативна програма „Бибиверзум“.

990,00 ден

Filter by:

Clear All
Претплати се на нашиот електронски информатор